kolmapäev, 31. mai 2017

Amy Schumer "The Girl With The Lower Back Tattoo"

Avastasin Tallinna Keskraamatukogu sellisest keskkonnast nagu overdrive.com, kus on üleval laenutuseks nii e-raamatuid kui audioraamatuid, mida saab mugavalt e-lugerist lugeda või telefonist kuulata. Esialgu on valik üsna piiratud ning enamus on YA, aga loodetavast nad leiavad võimaluse valikut laiendada. 
Aga nii jõudsin mina oma esimese audioraamatuni. Amy Schumeri raamat, loetud autori enda poolt. Amy enda loetuna oli see kindlasti selle raamatu suureks plussiks. Sisu oli väga kõikuv. Veidi on siin kindlasti ka minu enda teadmatusest, sest ega ma ei saa pidada ennas Amy Schumeri austajaks, tean nime ja paari asja näinud-lugenud siitsealt. 
Raamatus oli kohti, mis panid kaasa elama ja pisaragi silma tõid. Tema kogemus suhtevägivallast või šokk ja ahastus massitulistamisest, mis toimus Lafayette kinos 2015. aastal, kui toimus tema filmi seanss, isa haigestumine MSi ning mitmed muudki seigad ja üleelamised. 
Oli ka väga lõbusaid ja kihistama panevaid lugusid, aga liiga paljudes lugudes hakkas domineerima tegutse minu sõnade, mitte minu tegude järgi suhtumine, olgu siis selleks suhted meestega või pidustemine ja joomine. See jättis üleoleva suhtumise järelmaigu kogu raamatule ja siirus kadus nende lugude varjus ära.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar